סדנאות כללי

שיעורי פילאטיס בסטודיו רעות הינם שיעורים המיועדים לא רק לגוף, אלא גם לגדילה וצמיחתה של הנפש. אלו שיעורים מאתגרים פיסית ומנטלית, כאשר לכל מדריך נקודת המבט שלו, השיטה שלו והמסלול שלו אותו הוא מעוניין להעביר את המתאמן. מומלץ מאוד לשלב בתוכנית האימונים של הפילאטיס מדריכי פילאטיס שונים בכל שיעור כדי לקבל נקודת מבט אחרת ומגוונת מכל אחד.

השיעורים בסטודיו רעות הינם באורך של כ-55 דקות עד שעה, בהם מעביר המדריך את המתאמנים מסע וחווית הכרות מעמיקה עם הגוף ויכולת התנועה שלהם. שיעורי הפילאטיס דורשים מאמץ וסבלנות רבה כדי להגיע לעומק התנועה ולעומק ההבנה של התנועה, ושיעורים הנעשים על-ידי המתאמן בהתמדה של לפחות פעמיים בשבוע יביאו במהרה לתוצאות של חיזוק, גמישות ויציבות בתוך חודש ימים בלבד. לשמירה על הכושר מומלץ לשלב במהלך השבוע ובתכנית האימונים שיעורי פילאטיס מכשירים או מזרן עם פעילות אירובית כלשהיא כדוגמת, הליכה, ריצה, שחייה או כל פעילות אחרת המאיצה את הדופק לאורך זמן.

בסטודיו רעות מתקיימים שיעורי פילאטיס מכשירים בכל ימות  השבוע מראשון עד שבת, בשעות הבוקר ובשעות הערב. יש להירשם לשיעורים מראש על-מנת לשריין את מקומכם. השיעורים בסטודיו מתקיימים במתכונת קבוצות של עד 10 אנשים בשיעור, מדריך אחד שנותן הוראות למתאמנים וכולם מבצעים את אותו הדבר, אך כל אחד על-פי יכולתו וקצב העבודה האישי שלו. לחלק מהשיעורים מצטרף סטאז'ר מטעם קורס המדריכים של סטודיו רעות המסייע באופן אישי ופרטני יותר למתאמנים בשיעור.

שיעורים עם רעות גרייצר הינם שיעורים ברמת מתקדמים ומיועדים לאלו שכבר התנסו לא מעט פעמים בפילאטיס  ובעבודה עם הגוף באופן אינטנסיבי בכל צורה שהיא כגון: מורים לפילאטיס, רקדנים, יוגיסטים וכדומה. שיעורי פילאטיס בהתמדה מאפשרת למתאמן לחזק ולשקם את גופו מכל בחינה שהיא לרבות כאבי גב שונים ופציעות שונות במפרקים, ואף חיזוק שרירי קרקעית האגן – התורם מאוד לנשים בהיריון.

 פילאטיס בתדירות של לפחות פעמיים בשבוע הפך להיות מצרך חובה לכל גוף, ותחזוקתו הנכונה הינה הכרחית לו כשם שהוא זקוק למזון.

הינכם מוזמנים לעיין בלוח הזמנים של שיעורי הפילאטיס שלנו בלוח השיעורים של הסטודיו.