שיעור פרטי פילאטיס

סטודיו רעות מציע מגוון שיעורים פרטיים למגוון אוכלוסיות שונות עם מגוון מורים מקצועיים שיעבדו איתך באופן פרטני על החולשות והמקומות הספציפיים אותם עליך לחזק. השיעור מתקיים בימים ובשעות הנוחות לך בהתאם ללוח הזמנים של הסטודיו ושל המדריך האישי שלך. לכל אדם צרכים שונים והתקדמות שונה בתהליך השיקום שלו והשמירה על הכושר האישי. לפיכך לאחר ראיון קצר עם איש מצוות הסטודיו שלנו, נדע להתאים לך את המדריך הנכון ביותר לצרכיך ולקצב התקדמותך בשיעור פרטי בפילאטיס.

לבחירתך ניתן לתאם שיעור פילאטיס פרטי בשילוב של אביזרים שונים ואף מכשירים שונים כולל פילאטיס מכשירים, פילאטיס מזרן, שימוש בכדור, גליל, וכדומה, ואף שימוש במכשיר ה-Wall Unit וה-Wunda Chair. מומלץ תמיד בראש ובראשונה לתאם שיעור פילאטיס פרטי עם המדריך המתאים ביותר לצרכיך – זו גם הזדמנות בשבילו להכיר את גופך והרגליך הגופניים באופן טוב יותר – ולאחר מכן ינחה אותך המדריך האישי לגבי המשכיות תוכנית האימונים המשותפת שלכם, תדירותה, האביזרים בהם תשתמשו ושימת הדגש על החולשות הרלוונטיות אותם עליך לשפר בעבודה האישית מולו.

ניתן להזמין שיעורים פרטיים או סמי-פרטיים כגון דואט (שיעור לזוג) או טריו (שיעור לשלישייה) במחירים שונים ובזמנים נוחים. להזמנת שיעור פילאטיס פרטי צוות הסטודיו ומדריכי הפילאטיס של סטודיו רעות ישמח לעמוד לשרותכם.

התקשרו אלינו או מלאו את הטופס הבא ונחזור אליכם בהקדם.

1660381_1060880280605827_2372600579275393077_n[1]