סדנאות

IMG_5390

סדנת אורביט

אביזר חדש ומיוחד, להיט בעולם כולו! האורביט הופך את שיעור הפילאטיס המסורתי למאתגר ומרענן,

נותן דגש על גמישות, כוח וטווחי תנועה.

בסדנה ייחודית זו מביאה רעותגרייצר לראשונה את האורביט לעולם הבלט, המחול והיוגה!

barre

סדנה על הבר

רפרטואר הסדנה מורכב ממגוון רקעים – פילאטיס, יוגה התעמלות, בלט, בלט מודרני, chore. הסדנה מעניקה אפשרויות חדשות של תנועה באמצעות הבר והפקת המיטב ממנו. הבר יכול להיות תומך, יכול ליצור קונטרה- התנגדות, יכול להיות נמשך- יכול להיות נתמך, והערך המוסף  הוא שאפשר לעשות איתו ועליו הכל- גמישות כח זרימה וזה מיקס מאוד מעניין ומגוון. למי שרוצה לתת ערך מוסף לעבודה עם בר. מתאים לרקדנים יוגיסטים, לאנשי פילאטיס ולכל מי שעובד עם הגוף. הסדנה מוגבלת ל16 איש בלבד וההרשמה בעיצומה!

מנחה: רעות ברנדס

IMG_1430

סדנת רוטייטור

סדנת רוטייטור – Rotator Disc, מתקיימת בשני אופנים: רוטייטור מזרן או רוטייטור על הרפורמר. סדנה ייחודית בעלת רפרטואר חדש ועשיר של תרגילים באמצעות אביזר המאפשר מגוון תנועות ורוטציות לחיזוק מערכת התנועה והפאשייה. הרוטייטור דיסק מאפשר אימון חזק על יציבה ושיווי משקל, ומלמד את הגוף כיצד לשמור על מרכז הגוף גם בתנועות סיבוביות.

ניתן להזמין סדנת רוטייטור מזרן או סדנת רוטייטור על הרפורמר.

DSCF4799

סדנת גליל + שיעור גארודה מזרן

סדנה מעשירה ומעניינת המשלבת תרגילים לשיפור יכולת הגמישות והארכת השרירים. אביזר המאפשר תנועה מקסימלית, עמוקה ומלאה. הסדנה נפתחת בשיעור גארודה של שעה כדי לאפשר למתאמנים טעימה מאחת ההשפעות הבסיסיות של רפרטואר התרגילים והגישה שמועברת בסדנת הגליל שלאחריה. הסדנה מיועדת לאוכלוסיית מתאמנים על בסיס קבוע או מורים במקצועות הגוף השונים.

ניתן להזמין סדנה עם או בלי שיעור גארודה.

DSCF4207 - Copy

סדנת קפיץ וחגורה

סדנה מרעננת המשלבת באופן יצירתי שני אביזרי פילאטיס המאפשרים רפרטואר מרתק ואינסופי. הקפיץ – תפקידו להוביל, לחזק ולהאריך את התנועה. החגורה – תומכת ומונעת עומסים. שניהם יחד יוצרים תנועה עמוקה, זורמת, חכמה ואורגנית.

האביזר יכול להתחבר למכשירי פילאטיס שונים ולוול יוניט (Wall Unit).

1270789_727095930670242_4893668213689979_o[1]סדנת קפיצות – ג'אמפינג בורד (Jumping Board)

הזדמנות ללמוד רפרטואר חדש מגוון תרגילים לחיזוק הידיים והרגליים כאחד.

התוספת הפשוטה לרפורמר מאפשרת חיזוק של שרירי הרגליים יחד עם שמירה ובלימה מפני זעזועים של כף הרגל והברך.